спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC1813 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 40 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9,2 mm |
| брой на дупките | 1 |
| външен диаметър | 240 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| кръг на дупките | 98 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ACDelco AC2224D
|
|
ALCO FILTER AD0439
|
|
APEC braking DSK254
|
|
BORG & BECK BBD4088
|
|
Brake ENGINEERING DI955584
|
|
BREMBO 08508520
|
|
DELPHI BG2914
27.45 €
-20%
21.96 €
|
|
FERODO DDF818
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
FIRST LINE FBD1035
|
|
LUCAS DF2763
|
|
MINTEX MDC1022
|
|
MOTAQUIP LVBE174Z
|
|
NATIONAL NBD776
|
|
NK 201020
|
|
QUINTON HAZELL BDC4758
|
|
sbs 1815201020
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
sbs 201020
|
|
TEXTAR 92083300
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
TRUSTING DF703
|
|
TRW DF2763
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
ALFA ROMEO 60578920
|
|
ALFA ROMEO 60651437
|
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 202 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 192 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 220 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 202 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 220 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 218 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 165 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 240 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 165 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 240 коня | бензин |
| Alfa Romeo GT (937) | 165 коня | бензин |
