спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF818 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 40 mm |
| тегло | 7,21 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9,2 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF818
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
FERODO DDF8181
|
|
APEC braking DSK254
|
|
ATE 24011101421
|
|
ATE 411142
|
|
BENDIX 562705BC
|
|
BOSCH 0986478444
|
|
Brake ENGINEERING 955584
|
|
Brake ENGINEERING DI955584
|
|
BRECO BS7510
|
|
BREMBO 08508520
|
|
BREMBO 08508521
|
|
BREMBO 08508520
|
|
BREMBO 08508521
|
|
DELPHI BG2914
27.45 €
-20%
21.96 €
|
|
FERODO DDF8181
|
|
FTE BS4758
|
|
GRAF DF29388
|
|
HP (ZEBRA) 57667
|
|
JURID 562705JC
|
|
LPR A2251P
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1151715
|
|
MAGNETI MARELLI 1151715
|
|
METELLI 230388
|
|
METELLI 230388
|
|
MGA D1319
|
|
MINTEX MDC1022
|
|
NATIONAL NBD776
|
|
NECTO WN818
|
|
PAGID 50125
|
|
QH Benelux 57667
|
|
QUINTON HAZELL BDC4758
|
|
QUINTON HAZELL BDC4758P
|
|
REMSA 666210
|
|
sbs 1815201020
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
TEXTAR 92083300
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
TEXTAR 98200083301
|
|
TRW DF2763
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
ALFA ROMEO 0060651437
|
|
ALFA ROMEO 60551437
|
|
ALFA ROMEO 60571437
|
|
ALFA ROMEO 6057892
|
|
ALFA ROMEO 60651437
|
|
ALFA ROMEO 60670804
|
|
ALFA ROMEO 71739571
|
|
FIAT 60578920
|
|
FIAT 60651437
|
|
FIAT 60670804
|
|
FIAT 71739571
|
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 202 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 192 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 220 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 202 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 220 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 218 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 218 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 165 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 240 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 165 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 240 коня | бензин |
