спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC2306V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 38 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| външен диаметър | 282,1 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 73,4 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16241
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
ACDelco AC2491D
|
|
ACDelco AC2802D
|
|
ALCO FILTER AD0458
|
|
APEC braking DSK796
|
|
ATE 24012401931
|
|
BENDIX 561950B
|
|
BORG & BECK BBD4122
|
|
Brake ENGINEERING DI955536
|
|
Brake ENGINEERING DI956681
|
|
BREMBO 09580110
|
|
BREMBO 09736714
|
|
CIFAM 800331
|
|
DELPHI BG3383
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
FERODO DDF1059
102.77 €
-20%
82.22 €
|
|
FERODO DDF366
110.08 €
-20%
88.07 €
|
|
FIRST LINE FBD1077
|
|
fri.tech. DF361
|
|
FTE BS4414
|
|
GIRLING 6026781
|
|
JURID 561950J
|
|
KAWE 641910
|
|
KAWE 641910
|
|
LPR D1271V
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
LUCAS DF2678
|
|
MAPCO 15988
|
|
METELLI 230331
|
|
METZGER 24493
|
|
MEYLE 44155210003PD
|
|
MEYLE 44155210003PD
|
|
MINTEX MDC1270
|
|
MOTAQUIP LVBE140
|
|
NATIONAL NBD757
|
|
NK 209301
|
|
NK 209302
|
|
NK 319301
|
|
OPTIMAL BS4190
|
|
PAGID 54531
|
|
PILENGA V613
|
|
QUINTON HAZELL BDC4414
|
|
REMSA 64191
|
|
REMSA 641910
|
|
ROADHOUSE 64191
|
|
ROADHOUSE 641910
|
|
sbs 1815209301
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
sbs 1815209302
46.14 €
--0%
46.14 €
|
|
sbs 1815319301
|
|
STOP 561950S
|
|
TEXTAR 92153100
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
TRISCAN 812010147
|
|
TRISCAN 812010147
|
|
TRUSTING DF361
39.66 €
-0%
39.66 €
|
|
TRW DF2678
51 €
-20%
40.8 €
|
|
VAICO V3380004
|
|
WOKING D641910
|
|
ZIMMERMANN 155390100
|
|
CHRYSLER 4423368
|
|
CHRYSLER 4509340
|
|
CHRYSLER 4523368
|
|
CHRYSLER 4683260
|
|
CHRYSLER 4721820
|
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 98 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 147 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 150 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 150 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 163 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 163 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 101 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 151 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 158 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 166 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 116 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 118 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 133 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 152 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 141 коня | бензин |
