спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | D1271V |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| центриращ диаметър | 74 mm |
| за номер артикул | D1271V |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 282 mm |
| височина | 38 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR D1271V
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
ATE 24012401541
|
|
ATE 24012401931
|
|
BENDIX 561950B
|
|
BRADI 1120324
|
|
Brake ENGINEERING DI955536
|
|
BRECO BS8135
|
|
BREMBO 09580110
|
|
CAR 142147
|
|
CIFAM 800331
|
|
DELPHI BG3383
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
FERODO DDF366
110.08 €
-20%
88.07 €
|
|
FREMAX BD5346
|
|
FTE BS3947
|
|
GRAF DF29331
|
|
INTERBRAKE DG271V
|
|
JAPANPARTS DI096
|
|
JURID 561950J
|
|
METELLI 230331
|
|
MINTEX MDC1270
|
|
PAGID 54531
|
|
PILENGA V613
|
|
QUINTON HAZELL BDC4414
|
|
REMSA 641910
|
|
ROADHOUSE 641910
|
|
TEXTAR 92153100
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
TRW DF2678
51 €
-20%
40.8 €
|
|
URPA 101439
|
|
VALEO 186570
118.92 €
-20%
95.14 €
|
|
ZIMMERMANN 155390100
|
|
CHRYSLER 4423368
|
|
CHRYSLER 4509340
|
|
CHRYSLER 4683432
|
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 98 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 147 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 150 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 150 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 163 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 163 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 101 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 151 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 158 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 166 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 116 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 118 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 133 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 141 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER I (AS) | 136 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER I (AS) | 137 коня | бензин |
