спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2450 |
| диаметър | 255 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 54,1 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 47,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16142
|
|
ACDelco AC2246D
|
|
AP 24229
|
|
APEC braking DSK636
|
|
ATE 24012501271
|
|
ATE 24O125O1271
|
|
ATE 425127
|
|
BENDIX 345068
|
|
BENDIX 345O68
|
|
BENDIX 561501
|
|
BENDIX 561501B
|
|
BENDIX 5615O1
|
|
BENDIX 5615O1B
|
|
BLUE PRINT ADT34341
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
BLUE PRINT ADT34347
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
BRADI 1524924
|
|
Brake ENGINEERING 955063
|
|
Brake ENGINEERING 955O63
|
|
Brake ENGINEERING DI955063
|
|
Brake ENGINEERING DI955723
|
|
Brake ENGINEERING DI955O63
|
|
BREMBO 09513610
|
|
BREMBO O951361O
|
|
FEDERAL MOGUL RT2758
|
|
FERODO DDF406
|
|
FERODO DDF4O6
|
|
FIRST LINE FBD556
|
|
fri.tech. DF274
|
|
HP (ZEBRA) 57386
|
|
INTERBRAKE TY491V
|
|
JURID 561501J
|
|
JURID 5615O1J
|
|
JURID 8290417
|
|
JURID 829O417
|
|
KAGER 370104
|
|
KAGER 37O1O4
|
|
KAVO PARTS BR9344
|
|
KAVO PARTS BR9344C
|
|
MINTEX MDC746
|
|
NATIONAL NBD265
|
|
NECTO WN675
|
|
NK 204538
|
|
NK 2O4538
|
|
PAGID 53620
|
|
PAGID 5362O
|
|
PEX 140565
|
|
PEX 14O565
|
|
QUINTON HAZELL BDC4418
|
|
sbs 1815204538
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
sbs 18152O4538
|
|
sbs 815333315V
|
|
TEXTAR 982000529
|
|
TEXTAR 982OOO529
|
|
TRUSTING DF274
|
|
TRW DF1417
|
|
TRW DF1417T
|
|
UNIPART GBD734
|
|
VALEO 186513
|
|
TOYOTA 4351232120
|
|
TOYOTA 435123212O
|
|
TOYOTA 4351232130
|
|
TOYOTA 435123213O
|
|
TOYOTA 4351232200
|
|
TOYOTA 43512322OO
|
| Toyota CAMRY (_V2_) | 128 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 121 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 160 коня | бензин |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 128 коня | бензин |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 121 коня | бензин |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 160 коня | бензин |
