спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204538 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 5,05 kg |
| диаметър | 255 mm |
| височина | 48 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| центриращ диаметър | 54 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16142
|
|
ATE 24012501271
|
|
BENDIX 561501
|
|
BRADI 1524924
|
|
BRECO BS7964
|
|
BREMBO 09513610
|
|
CAR 142977
|
|
DELPHI BG2450
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
EUROBRAKE 5815204538
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 703
|
|
FERODO DDF406
|
|
FTE BS4418
|
|
HELLA PAGID 8DD355102351
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302101
65.82 €
-20%
52.66 €
|
|
JAPANPARTS JDI258
|
|
JURID 561501
|
|
JURID 561501J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1417
|
|
MGA D1000
|
|
MINTEX MDC746
|
|
MOTAQUIP VBD531U
|
|
PAGID 53620
|
|
PEX 140565
|
|
PILENGA V679
|
|
sbs 1815204538
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
TEXTAR 92052900
|
|
TRISCAN 812013130
|
|
TRUSTING DF237
26.43 €
-0%
26.43 €
|
|
TRUSTING DF274
|
|
TRW DF1417
|
|
TOYOTA 4351232120
|
|
TOYOTA 4351232190
|
| Toyota CAMRY седан (_V1_) | 107 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 128 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 121 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 160 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 84 коня | дизел |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 86 коня | дизел |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 128 коня | бензин |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 121 коня | бензин |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 84 коня | дизел |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 86 коня | дизел |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 160 коня | бензин |
| Toyota CAMRY седан (_V1_) | 99 коня | бензин |
| Toyota CAMRY Liftback (_V1_) | 99 коня | бензин |
