спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2588 |
| диаметър | 243 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 54 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 47,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16066
|
|
A.B.S. 16O66
|
|
AP 24429
|
|
AP 24550
|
|
AP 2455O
|
|
APEC braking DSK287
|
|
ASHIKA 6002243
|
|
ASHIKA 6OO2243
|
|
ATE 2401180114102
|
|
ATE 24O118O1141O2
|
|
ATE 24011801141
|
|
ATE 24O118O1141
|
|
ATE 418114
|
|
BENDIX 338823
|
|
BENDIX 338826
|
|
BENDIX 561433
|
|
BENDIX 561433B
|
|
BENDIX 561603B
|
|
BENDIX 5616O3B
|
|
BLUE PRINT ADT34332
|
|
BOSCH 0986478395
|
|
BOSCH O986478395
|
|
BRADI 1521924
|
|
Brake ENGINEERING 952660
|
|
Brake ENGINEERING 95266O
|
|
Brake ENGINEERING DI952660
|
|
Brake ENGINEERING DI95266O
|
|
Brake ENGINEERING DI955072
|
|
Brake ENGINEERING DI955O72
|
|
BRECO BS8099
|
|
BRECO BS8177
|
|
BRECO BS8O99
|
|
BREMBO 09570310
|
|
BREMBO 09593710
|
|
BREMBO O957O31O
|
|
BREMBO O959371O
|
|
CAR 142980
|
|
CAR 14298O
|
|
CIFAM 800715
|
|
CIFAM 8OO715
|
|
FEDERAL MOGUL RT2777
|
|
FERODO DDF407
56.38 €
-20%
45.11 €
|
|
FERODO DDF4O7
|
|
FERODO DDF775
115.54 €
-20%
92.43 €
|
|
FERODO DRF407
|
|
FERODO DRF4O7
|
|
FIRST LINE FBD400
|
|
FIRST LINE FBD4OO
|
|
fri.tech. DF344
|
|
GRAF DF29715
|
|
HP (ZEBRA) 55695
|
|
JAPANPARTS DI243
|
|
JURID 561433J
|
|
JURID 8290408
|
|
JURID 829O4O8
|
|
KAGER 370619
|
|
KAGER 37O619
|
|
KAVO PARTS BR9313
|
|
LEMFÖRDER 19074
|
|
LEMFÖRDER 1907401
|
|
LEMFÖRDER 19O74
|
|
LEMFÖRDER 19O74O1
|
|
MINTEX MDC722
|
|
NATIONAL NBD266
|
|
NECTO WN802
|
|
NECTO WN8O2
|
|
NECTO WN986
|
|
NK 204535
|
|
NK 2O4535
|
|
PAGID 53631
|
|
PEX 140545
|
|
PEX 14O545
|
|
PILENGA V347
|
|
QUINTON HAZELL BDC3700
|
|
QUINTON HAZELL BDC37OO
|
|
sbs 1815204535
|
|
sbs 18152O4535
|
|
TEXTAR 92050000
|
|
TEXTAR 92094100
|
|
TEXTAR 92O5OOOO
|
|
TEXTAR 92O941OO
|
|
TEXTAR 982000500
|
|
TEXTAR 982OOO5OO
|
|
TRUSTING DF344
|
|
TRW DF1441
|
|
TRW DF1441T
|
|
TRW DF2727
|
|
UNIPART GBD1012
|
|
UNIPART GBD1O12
|
|
TOYOTA 4351220080
|
|
TOYOTA 4351220170
|
|
TOYOTA 4351220180
|
|
TOYOTA 435122O17O
|
|
TOYOTA 435122O18O
|
|
TOYOTA 435122OO8O
|
| Toyota COROLLA FX Compact (E8B) | 121 коня | бензин |
| Toyota MR 2 I (AW1_) | 116 коня | бензин |
| Toyota MR 2 I (AW1_) | 124 коня | бензин |
