спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF775 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 243 mm |
| височина | 48,2 mm |
| тегло | 8,69 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 54 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF775
115.54 €
-20%
92.43 €
|
|
FERODO DDF7751
|
|
APEC braking DSK287
|
|
ASHIKA 6002243
|
|
ATE 24011801141
|
|
ATE 418114
|
|
BENDIX 561433B
|
|
BLUE PRINT ADT34332
|
|
Brake ENGINEERING 955072
|
|
Brake ENGINEERING DI955072
|
|
BRECO BS8177
|
|
BREMBO 09593710
|
|
BREMBO 09593710
|
|
FERODO DDF7751
|
|
JAPANPARTS DI243
|
|
KAVO PARTS BR9313
|
|
LPR T2281V
|
|
NATIONAL NBD266
|
|
NECTO WN802
|
|
QH Benelux 55695
|
|
QUINTON HAZELL BDC3700
|
|
REMSA 652220
|
|
sbs 1815204535
|
|
TEXTAR 92094100
|
|
TRW DF1441
|
|
TRW DF2727
|
|
TOYOTA 4351220170
|
|
TOYOTA 4351220180
|
| Toyota COROLLA FX Compact (E8B) | 121 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E8_) | 84 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 84 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E8_) | 72 коня | бензин |
