спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2829 |
| диаметър | 296 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 51 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17218
|
|
ACDelco AC2559D
|
|
APEC braking DSK316
|
|
ATE 24013207011
|
|
ATE 24O132O7O11
|
|
BENDIX 562248B
|
|
BLUE PRINT ADT343195
67.1 €
-20%
53.68 €
|
|
BLUE PRINT ADT34387
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
BLUE PRINT ADT34397
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
BOSCH 0986479429
|
|
BOSCH O986479429
|
|
BRADI 1527725
|
|
Brake ENGINEERING 955333
|
|
Brake ENGINEERING DI955333
|
|
Brake ENGINEERING DI955333S
|
|
Brake ENGINEERING DI955978
|
|
BREMBO 09793110
|
|
BREMBO 09793111
|
|
BREMBO 09840210
|
|
BREMBO O9793111
|
|
BREMBO O979311O
|
|
BREMBO O984O21O
|
|
COMLINE ADC0162V
|
|
COMLINE ADCO162V
|
|
FERODO DDF1134
117.19 €
-20%
93.75 €
|
|
FREMAX BD2611
|
|
HP (ZEBRA) 57643
|
|
HP (ZEBRA) 57653
|
|
JURATEK LEX100
|
|
JURATEK LEX1OO
|
|
KAGER 370653
|
|
KAGER 370758
|
|
KAGER 37O653
|
|
KAGER 37O758
|
|
KAVO PARTS BR9375
|
|
KAVO PARTS BR9375C
|
|
MAGNETI MARELLI 353615277250
|
|
MAGNETI MARELLI 35361527725O
|
|
MINTEX MDC900
|
|
MINTEX MDC9OO
|
|
MOTAQUIP VBD1114
|
|
NATIONAL NBD563
|
|
NATIONAL NDB563
|
|
NECTO WN1153
|
|
NECTO WN937
|
|
PAGID 50340
|
|
PAGID 5O34O
|
|
QUINTON HAZELL BDC5188
|
|
QUINTON HAZELL BDC5188P
|
|
ROADHOUSE 679310
|
|
ROADHOUSE 67931O
|
|
TRW DF4182
|
|
TRW DF4182S
70.05 €
-20%
56.04 €
|
|
VAICO V3040024
|
|
VAICO V3O4OO24
|
|
LEXUS 4351224051
|
|
LEXUS 4351224071
|
|
LEXUS 4351224O51
|
|
LEXUS 4351224O71
|
|
LEXUS 4351230180
|
|
LEXUS 4351230241
|
|
LEXUS 435123O18O
|
|
LEXUS 435123O241
|
|
LEXUS 4351250100
|
|
LEXUS 4351250110
|
|
LEXUS 4351250112
|
|
LEXUS 435125O112
|
|
LEXUS 435125O11O
|
|
LEXUS 435125O1OO
|
|
TOYOTA 4351230241
|
|
TOYOTA 435123O241
|
| Lexus LS (UCF10) | 245 коня | бензин |
| Lexus GS (JZS147) | 212 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 222 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 294 коня | бензин |
| Lexus IS I (JCE1_, GXE1_) | 155 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 283 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 219 коня | бензин |
| Lexus SC (UZZ40_) | 286 коня | бензин |
| Lexus IS I (JCE1_, GXE1_) | 213 коня | бензин |
| Lexus IS SportCross | 213 коня | бензин |
