спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1134 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 296 mm |
| височина | 50,8 mm |
| тегло | 18,61 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1134
117.19 €
-20%
93.75 €
|
|
FERODO DDF11341
|
|
APEC braking DSK316
|
|
ASHIKA 6002286
|
|
BENDIX 562248B
|
|
BENDIX 562248BC
|
|
BLUE PRINT ADT343134
301.3 €
-20%
241.04 €
|
|
BLUE PRINT ADT34387
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
BLUE PRINT ADT34397
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
BOSCH 0986479429
|
|
BOSCH 0986479429
|
|
Brake ENGINEERING 955333
|
|
Brake ENGINEERING DI955333S
|
|
BRECO BS8399
|
|
BREMBO 09840210
|
|
BREMBO 09840210
|
|
DELPHI BG2707
|
|
DELPHI BG2829
80.29 €
-20%
64.23 €
|
|
FERODO DDF11341
|
|
JAPANPARTS DI286
|
|
JURID 562248J
|
|
JURID 562248JC
|
|
LPR T2136V
|
|
MINTEX MDC900
|
|
NATIONAL NBD563
|
|
NECTO WN1153
|
|
PAGID 50340
|
|
QH Benelux 57643
|
|
QUINTON HAZELL BDC5188
|
|
TEXTAR 92109100
125.95 €
-20%
100.76 €
|
|
TRW DF4182S
70.05 €
-20%
56.04 €
|
|
LEXUS 4351230180
|
|
LEXUS 4351230181
|
|
LEXUS 4351250100
|
|
LEXUS 4351250112
|
|
LEXUS 4351250120
|
|
LEXUS 4351253020
|
|
TOYOTA 4351230180
|
|
TOYOTA 4351230181
|
|
TOYOTA 4351250100
|
|
TOYOTA 4351250112
|
|
TOYOTA 4351250120
|
| Lexus GS (JZS147) | 212 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 222 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 294 коня | бензин |
| Lexus IS I (JCE1_, GXE1_) | 155 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 283 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 219 коня | бензин |
| Lexus SC (UZZ40_) | 286 коня | бензин |
| Lexus IS I (JCE1_, GXE1_) | 213 коня | бензин |
| Lexus IS SportCross | 213 коня | бензин |
| Lexus IS SportCross | 155 коня | бензин |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 249 коня | бензин |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 283 коня | бензин |
