спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3089 |
| диаметър | 290 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 60 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1244230612
|
|
MERCEDES-BENZ 1244231012
|
|
MERCEDES-BENZ 1244231112
|
|
MERCEDES-BENZ 1244231O12
|
|
MERCEDES-BENZ 124423O612
|
|
MERCEDES-BENZ A1244230612
|
|
MERCEDES-BENZ A1244231012
|
|
MERCEDES-BENZ A1244231112
|
|
MERCEDES-BENZ A1244231O12
|
|
MERCEDES-BENZ A124423O612
|
|
ATE 24012001991
|
|
ATE 24O12OO1991
|
|
Brake ENGINEERING 955446
|
|
Brake ENGINEERING DI955446
|
|
BREMBO 08721120
|
|
BREMBO 08721121
|
|
BREMBO 08721176
|
|
BREMBO 08917510
|
|
BREMBO O8721121
|
|
BREMBO O872112O
|
|
BREMBO O8721176
|
|
BREMBO O891751O
|
|
COMLINE ADC1636
|
|
GRAF DF29522
|
|
HP (ZEBRA) 57587
|
|
NATIONAL NBD931
|
|
PILENGA 5894
|
|
TRW DF4134
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
TRW DF4134BP
|
|
TRW DF4513
65.65 €
-20%
52.52 €
|
|
VAICO V3040042
|
|
VAICO V3O4OO42
|
| Mercedes E-CLASS комби (S124) | 220 коня | бензин |
