спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4513 |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 17,4 mm |
| височина | 55,2 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| мярка на резбата | 15,4 |
| диаметър на барабана | 164 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1244230612
|
|
MERCEDES-BENZ 1244231012
|
|
MERCEDES-BENZ 124423101264
|
|
MERCEDES-BENZ A1244230612
|
|
MERCEDES-BENZ A1244231012
|
|
MERCEDES-BENZ A124423101264
|
|
APEC braking DSK650
|
|
ATE 24012001991
|
|
ATE 24112001991
|
|
BENDIX 561963BC
|
|
BENDIX 562037B
|
|
BORG & BECK BBD4094
|
|
BORG & BECK BBD4192
|
|
BORG & BECK BBD4918
|
|
DELPHI BG3089
62.61 €
-20%
50.09 €
|
|
GIRLING 6045134
|
|
JURID 561963J
|
|
JURID 561963JC
54.59 €
-20%
43.67 €
|
|
JURID 562037J
|
|
MEYLE 0155232002
|
|
MINTEX MDC855
|
|
NK 2033109
|
|
NK 203312
|
|
NK 203326
28.41 €
-20%
22.72 €
|
|
NK 3133109
|
|
PAGID 52153
|
|
PEX 140330
|
|
PEX 140330N
|
|
PILENGA V199
|
|
QH Benelux 57587
|
|
QUINTON HAZELL BDC4673
|
|
QUINTON HAZELL BDC4795
|
|
QUINTON HAZELL BSF4673
|
|
QUINTON HAZELL BSF4795
|
|
TEXTAR 92032705
|
|
TRISCAN 812023137
|
|
TRISCAN 812023137C
|
|
TRUSTING DF327
31.46 €
-0%
31.46 €
|
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 163 коня | бензин |
| Mercedes SLK (R171) | 163 коня | бензин |
