спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3102 |
| диаметър | 260 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 41 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
PROTON HB699287
|
|
PROTON MB699287
|
|
A.B.S. 16474
|
|
APEC braking DSK347
|
|
ASHIKA 6105514
|
|
ASHIKA 61O5514
|
|
BLUE PRINT ADC44384
|
|
BLUE PRINT ADG04316
32.16 €
-20%
25.72 €
|
|
BLUE PRINT ADGO4316
|
|
Brake ENGINEERING 955721
|
|
Brake ENGINEERING DI955720
|
|
Brake ENGINEERING DI955721
|
|
Brake ENGINEERING DI95572O
|
|
Brake ENGINEERING DI955734
|
|
Brake ENGINEERING DI955735
|
|
Brake ENGINEERING DI956381
|
|
FERODO DDF988
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
fri.tech. DF1135
|
|
HP (ZEBRA) 57474
|
|
JAPANPARTS DP514
|
|
KAGER 370927
|
|
KAGER 37O927
|
|
KAVO PARTS BR5726
|
|
KAVO PARTS BR5726C
|
|
MINTEX MDC944
|
|
MINTEX MDC953
|
|
MOTAQUIP VBD1121
|
|
NATIONAL NBD846
|
|
NECTO WN1206
|
|
NECTO WN12O6
|
|
NIPPARTS J3315014
46.59 €
-20%
37.27 €
|
|
NIPPARTS J3315O14
|
|
NK 203045
|
|
NK 2O3O45
|
|
QUINTON HAZELL BDC4480
|
|
QUINTON HAZELL BDC448O
|
|
QUINTON HAZELL BDC4880
|
|
QUINTON HAZELL BDC488O
|
|
sbs 1815203045
27.17 €
--0%
27.17 €
|
|
sbs 18152O3O45
|
|
TRUSTING DF1135
|
|
MITSUBISHI MB699286
|
|
MITSUBISHI MB699287
|
| Mitsubishi LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) | 94 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV (C6_A, C7_A) | 97 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 140 коня | бензин |
