спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF988 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 260 mm |
| височина | 41 mm |
| тегло | 7,43 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF988
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
FERODO DDF9881
|
|
PROTON MB699287
|
|
APEC braking DSK347
|
|
ASHIKA 6105514
|
|
BLUE PRINT ADG04316
32.16 €
-20%
25.72 €
|
|
Brake ENGINEERING 955721
|
|
Brake ENGINEERING 955735
|
|
Brake ENGINEERING DI955721
|
|
Brake ENGINEERING DI956381
|
|
DELPHI BG3102
35.72 €
-20%
28.57 €
|
|
FERODO DDF9881
|
|
JAPANPARTS DP514
|
|
KAVO PARTS BR5726
|
|
MINTEX MDC953
|
|
NATIONAL NBD846
|
|
QH Benelux 57474
|
|
QUINTON HAZELL BDC4880
|
|
QUINTON HAZELL BDC4880P
|
|
sbs 1815203045
27.17 €
--0%
27.17 €
|
|
MITSUBISHI MB699287
|
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 140 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 140 коня | бензин |
