спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3147 |
| диаметър | 255 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10,5 mm |
| минимална дебелина | 9,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 30,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16238
39.06 €
-20%
31.25 €
|
|
ACDelco AC2192D
|
|
AP 14375
|
|
APEC braking DSK747
|
|
ATE 2401110122101
|
|
ATE 24O111O1221O1
|
|
ATE 24011101221
|
|
ATE 24O111O1221
|
|
ATE 411122
|
|
BENDIX 561618
|
|
BENDIX 561618B
|
|
BOSCH 0986478424
|
|
BOSCH O986478424
|
|
BRADI 1402854
|
|
BRADI 14O2854
|
|
Brake ENGINEERING 955404
|
|
Brake ENGINEERING 9554O4
|
|
Brake ENGINEERING DI955404
|
|
Brake ENGINEERING DI9554O4
|
|
BRECO BS7442
|
|
BREMBO 08565110
|
|
BREMBO O856511O
|
|
CAR 142594
|
|
FERODO DDF361
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
FREMAX BD4192
|
|
FTE BS4401
|
|
FTE BS44O1
|
|
GIRLING 6010264
|
|
GIRLING 6O1O264
|
|
HP (ZEBRA) 57343
|
|
JURID 561618J
|
|
KAGER 370326
|
|
KAGER 37O326
|
|
MGA D1153
|
|
MINTEX MDC1058
|
|
MINTEX MDC1O58
|
|
NATIONAL NBD685
|
|
NECTO WN544
|
|
PAGID 52814
|
|
PEX 140495
|
|
PEX 14O495
|
|
PILENGA 5751
|
|
QUINTON HAZELL BDC4401
|
|
QUINTON HAZELL BDC44O1
|
|
QUINTON HAZELL BSF4401
|
|
QUINTON HAZELL BSF44O1
|
|
REMSA 616500
|
|
REMSA 6165OO
|
|
REMSA 616500
|
|
REMSA 6165OO
|
|
ROADHOUSE 616500
|
|
ROADHOUSE 6165OO
|
|
ROULUNDS BRAKING D2192
|
|
sbs 1815203958
|
|
sbs 18152O3958
|
|
TEXTAR 92068700
|
|
TEXTAR 92O687OO
|
|
TRW DF1026
|
|
TRW DF1026T
|
|
TRW DF1O26
|
|
TRW DF1O26T
|
|
UNIPART GBD982
|
|
VALEO 186567
|
|
VALEO 432553
|
|
VALEO 436078
223.65 €
-20%
178.92 €
|
|
VALEO 436O78
|
|
WOKING P616500
|
|
WOKING P6165OO
|
|
RENAULT 7700764192
|
|
RENAULT 7701204288
|
|
RENAULT 77O12O4288
|
|
RENAULT 77OO764192
|
| Renault 21 седан (L48_) | 116 коня | бензин |
| Renault 21 (B48_) | 135 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 108 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 116 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 135 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 135 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 118 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 118 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 120 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 106 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 117 коня | бензин |
