спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3174 |
| диаметър | 255 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 84 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 46,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16235
|
|
ACDelco AC2548D
|
|
AP 24556
|
|
APEC braking DSK658
|
|
ASHIKA 6002268
|
|
ASHIKA 6OO2268
|
|
BENDIX 561746B
|
|
BLUE PRINT ADT34360
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
BLUE PRINT ADT3436O
|
|
BOSCH 0986478452
|
|
BOSCH O986478452
|
|
BRADI 1529824
|
|
Brake ENGINEERING 955229
|
|
Brake ENGINEERING DI955229
|
|
BREMBO 09671010
|
|
BREMBO O9671O1O
|
|
COMLINE ADC0142V
|
|
COMLINE ADCO142V
|
|
FERODO DDF703
65.97 €
-20%
52.78 €
|
|
FERODO DDF7O3
|
|
FREMAX BD2609
|
|
FREMAX BD26O9
|
|
fri.tech. DF426
|
|
FTE BS4818
|
|
GIRLING 6027451
|
|
GIRLING 6O27451
|
|
HP (ZEBRA) 57394
|
|
JAPANPARTS DI268
|
|
KAGER 370526
|
|
KAGER 37O526
|
|
MINTEX MDC1072
|
|
MINTEX MDC1O72
|
|
MOTAQUIP VBE135
|
|
NATIONAL NBD610
|
|
NATIONAL NBD61O
|
|
NECTO WN803
|
|
NECTO WN8O3
|
|
OPTIMAL BS7200
|
|
OPTIMAL BS72OO
|
|
PAGID 53641
|
|
PEX 140598
|
|
PEX 14O598
|
|
QUINTON HAZELL BDC4818
|
|
QUINTON HAZELL BDC4818P
|
|
sbs 1815204521
|
|
sbs 18152O4521
|
|
TEXTAR 982000803
|
|
TEXTAR 982OOO8O3
|
|
TRUSTING DF426
|
|
TRW DF2745
|
|
TRW DF2745T
|
|
UNIPART GBD993
|
|
VALEO 186674
|
|
WOKING D6124710
|
|
TOYOTA 4351226090
|
|
TOYOTA 4351226O9O
|
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 101 коня | бензин |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 120 коня | бензин |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 101 коня | бензин |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 120 коня | бензин |
