спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF703 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 255 mm |
| височина | 46,5 mm |
| тегло | 11,44 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 84 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 110 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF703
65.97 €
-20%
52.78 €
|
|
FERODO DDF7031
|
|
APEC braking DSK658
|
|
ASHIKA 6002268
|
|
BENDIX 561746B
|
|
BLUE PRINT ADT34360
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
BOSCH 0986478452
|
|
Brake ENGINEERING 955229
|
|
Brake ENGINEERING DI955229
|
|
BRECO BS8180
|
|
BREMBO 09671010
|
|
BREMBO 09671010
|
|
DELPHI BG3174
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
FEBI BILSTEIN 29980
43.93 €
-20%
35.15 €
|
|
FERODO DDF7031
|
|
HP (ZEBRA) 57394
|
|
JAPANPARTS DI268
|
|
JURID 561746J
|
|
KAVO PARTS BR9327
|
|
LPR T2761V
|
|
MINTEX MDC1072
|
|
NATIONAL NBD610
|
|
NECTO WN803
|
|
PAGID 53641
|
|
QH Benelux 57362
|
|
QUINTON HAZELL BDC4818
|
|
QUINTON HAZELL BDC4818P
|
|
REMSA 682820
|
|
sbs 1815204521
|
|
sbs 1815204537
|
|
sbs 1815209949
41.22 €
-0%
41.22 €
|
|
TEXTAR 92080300
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
TEXTAR 98200080301
|
|
TRW DF2745
|
|
VALEO 186674
|
|
TOYOTA 4351220090
|
|
TOYOTA 4351226090
|
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 101 коня | бензин |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 120 коня | бензин |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 101 коня | бензин |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 120 коня | бензин |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 120 коня | бензин |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 120 коня | бензин |
| Toyota HIACE II кутия (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) | 88 коня | бензин |
