спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3213 |
| диаметър | 328 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 61 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16337
|
|
APEC braking DSK366
|
|
ATE 24012001821
|
|
ATE 24O12OO1821
|
|
BENDIX 562092
|
|
BENDIX 562092B
|
|
BENDIX 562O92
|
|
BENDIX 562O92B
|
|
Brake ENGINEERING 955545
|
|
Brake ENGINEERING DI955545
|
|
COMLINE ADC1727V
|
|
FTE BS4786
|
|
HP (ZEBRA) 57698
|
|
KAGER 371106
|
|
KAGER 3711O6
|
|
LPR B2030V
|
|
LPR B2O3OV
|
|
MINTEX MDC1259
|
|
NATIONAL NBD739
|
|
OPTIMAL BS7618
|
|
PAGID 50435
|
|
PAGID 5O435
|
|
PEX 140810
|
|
PEX 14O81O
|
|
QUINTON HAZELL BDC4786
|
|
QUINTON HAZELL BDC4786P
|
|
sbs 1815201562
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
sbs 18152O1562
|
|
TRW DF4891
74.65 €
-20%
59.72 €
|
|
BMW 34211160233
|
|
BMW 3421116O233
|
|
BMW 3421676706
|
|
BMW 34216767O6
|
| BMW 8 (E31) | 300 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 326 коня | бензин |
| BMW 8 (E31) | 326 коня | бензин |
| BMW 8 (E31) | 380 коня | бензин |
| BMW Z8 (E52) | 400 коня | бензин |
