спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4891 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 61 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| мярка на резбата | 14,5 |
| диаметър на барабана | 180 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ALPINA 34216751194
|
|
ATE 24012001821
|
|
BENDIX 562092B
|
|
BENDIX 562092BC
|
|
BORG & BECK BBD6077S
|
|
Brake ENGINEERING DI955545
|
|
CAR 142067
|
|
CAR HPD067
|
|
DELPHI BG3213
132.18 €
-20%
105.74 €
|
|
FIRST LINE FBD827
|
|
FTE BS4786
|
|
GIRLING 6048912
|
|
HELLA 8DD355104571
|
|
JURID 562092J
|
|
JURID 562092JC
|
|
LPR B2030V
|
|
MEYLE 3155230003
|
|
MEYLE 3155230003PD
|
|
MINTEX MDC1259
|
|
NK 201562
|
|
NK 311562
|
|
PAGID 50435
|
|
PEX 140810
|
|
PILENGA V106
|
|
QUINTON HAZELL BDC4786
|
|
ROULUNDS RUBBER WD00494
|
|
sbs 1815201562
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
TEXTAR 92074900
90.35 €
-20%
72.28 €
|
|
TEXTAR 92074903
|
|
TEXTAR 92074904
|
|
TEXTAR 92209810
|
|
TEXTAR 98200074901
|
|
TRISCAN 812011155
|
|
TRISCAN 812011155C
|
|
ZIMMERMANN 150128100
|
|
ZIMMERMANN 150128152
|
|
ZIMMERMANN 150345370
|
|
BMW 34211160233
|
|
BMW 34212282303
|
|
BMW 34216751194
|
|
BMW 34216767062
|
|
BMW 34216767064
|
| BMW 7 (E38) | 326 коня | бензин |
| BMW 8 (E31) | 380 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 245 коня | дизел |
| BMW Z8 (E52) | 400 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 343 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 343 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 360 коня | бензин |
| BMW Z4 (E85) | 343 коня | бензин |
| BMW Z4 купе (E86) | 343 коня | бензин |
