спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3226 |
| диаметър | 284 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 96,3 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 51 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16604
64.18 €
-20%
51.34 €
|
|
A.B.S. 166O4
|
|
ACDelco AC2528D
|
|
AP 24809
|
|
AP 248O9
|
|
APEC braking DSK2054
|
|
APEC braking DSK2O54
|
|
ATE 2401240172102
|
|
ATE 24O124O1721O2
|
|
ATE 24012401721
|
|
ATE 24O124O1721
|
|
ATE 424172
|
|
BLUE PRINT ADG04319
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
BLUE PRINT ADGO4319
|
|
BOSCH 0986479020
|
|
BOSCH 0986479127
|
|
BOSCH O986479127
|
|
BOSCH O986479O2O
|
|
Brake ENGINEERING DI955801
|
|
Brake ENGINEERING DI9558O1
|
|
Brake ENGINEERING DI956068
|
|
Brake ENGINEERING DI956O68
|
|
BREMBO 09854610
|
|
BREMBO O985461O
|
|
CAR 142687
|
|
COMLINE ADC1049V
|
|
COMLINE ADC1O49V
|
|
FERODO DDF993
196.34 €
-20%
157.07 €
|
|
fri.tech. DF785
|
|
fri.tech. DF828
|
|
GIRLING 6041721
|
|
GIRLING 6O41721
|
|
HP (ZEBRA) 57769
|
|
HP (ZEBRA) 58010
|
|
HP (ZEBRA) 58O1O
|
|
KAGER 370671
|
|
KAGER 37O671
|
|
KAVO PARTS BR4202
|
|
KAVO PARTS BR4202C
|
|
KAVO PARTS BR4210
|
|
KAVO PARTS BR421O
|
|
KAVO PARTS BR42O2
|
|
MAGNETI MARELLI 353612658240
|
|
MAGNETI MARELLI 35361265824O
|
|
MGA D1411
|
|
MINTEX MDC1315
|
|
MOTAQUIP VBE315
|
|
NATIONAL NBD853
|
|
NECTO WN1181
|
|
NIPPARTS J3300302
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
NIPPARTS J33OO3O2
|
|
NK 203504
|
|
NK 203509
|
|
NK 2O35O4
|
|
NK 2O35O9
|
|
PAGID 50308
|
|
PAGID 5O3O8
|
|
PILENGA V962
|
|
QUINTON HAZELL BDC5191
|
|
ROULUNDS BRAKING D2528
|
|
sbs 1815203504
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
sbs 1815203509
50.45 €
-0%
50.45 €
|
|
sbs 18152O35O4
|
|
sbs 18152O35O9
|
|
TRUSTING DF785
|
|
TRUSTING DF828
|
|
TRW DF4172
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
TRW DF4172S
|
|
WOKING P679010
|
|
WOKING P679O1O
|
|
KIA 0K011325XC
|
|
KIA 0K01133251C
|
|
KIA 0K01133251D
|
|
KIA 0K01133251E
|
|
KIA 0K0113325XC
|
|
KIA 0K01A33251D
|
|
KIA 0K01A3325XB
|
|
KIA 0KX4333251
|
|
KIA OKO11325XC
|
|
KIA OKO1133251C
|
|
KIA OKO1133251D
|
|
KIA OKO1133251E
|
|
KIA OKO113325XC
|
|
KIA OKO1A33251D
|
|
KIA OKO1A3325XB
|
|
KIA OKX4333251
|
| Kia SPORTAGE (K00) | 95 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 128 коня | бензин |
