спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF993 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 284 mm |
| височина | 51 mm |
| тегло | 12,84 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 96 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF993
196.34 €
-20%
157.07 €
|
|
FERODO DDF9931
|
|
APEC braking DSK2054
|
|
ASHIKA 600K009
|
|
BENDIX 562841BC
|
|
BLUE PRINT ADG04319
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
Brake ENGINEERING 955801
|
|
Brake ENGINEERING DI955801
|
|
Brake ENGINEERING DI956068
|
|
BREMBO 09854610
|
|
BREMBO 09854610
|
|
DELPHI BG3226
80.78 €
-20%
64.63 €
|
|
FERODO DDF9931
|
|
JAPANPARTS DIK09
|
|
JURID 562841JC
|
|
KAVO PARTS BR4202
|
|
MAGNETI MARELLI 1265824
|
|
MAGNETI MARELLI 1265824
|
|
MGA D1411
|
|
MINTEX MDC1315
|
|
NATIONAL NBD853
|
|
NECTO WN1181
|
|
PAGID 50308
|
|
QH Benelux 57695
|
|
QUINTON HAZELL BDC4940
|
|
TEXTAR 92104400
|
|
TRW DF4172
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
KIA 0K011325XC
|
|
KIA 0K01133251C
|
|
KIA 0K01133251D
|
|
KIA 0K01133251E
|
|
KIA 0K0113325XC
|
|
KIA 0K01A33251C
|
|
KIA 0K01A33251D
|
|
KIA 0K01A3325XB
|
|
KIA 0KX4333251
|
|
KIA K01A3325XB
|
|
KIA OK01133251D
|
|
KIA OK01133251E
|
|
KIA OK01A3325XB
|
| Kia SPORTAGE (K00) | 95 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 128 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 83 коня | дизел |
| Kia RETONA (CE) | 83 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (K00) | 128 коня | бензин |
| Kia RETONA (CE) | 128 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 118 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 118 коня | бензин |
