спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3230 |
| диаметър | 307 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 67 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16224
|
|
A.B.S. 16544
|
|
APEC braking DSK362
|
|
BLUE PRINT ADT343105
232.24 €
-20%
185.79 €
|
|
BLUE PRINT ADT343111
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
BLUE PRINT ADT343120C
|
|
BLUE PRINT ADT34312OC
|
|
BLUE PRINT ADT3431O5
|
|
BRADI 1528964
|
|
Brake ENGINEERING 955341
|
|
Brake ENGINEERING 956001
|
|
Brake ENGINEERING 956OO1
|
|
Brake ENGINEERING DI955341
|
|
Brake ENGINEERING DI955979
|
|
Brake ENGINEERING DI956001
|
|
Brake ENGINEERING DI956OO1
|
|
BREMBO 09A13810
|
|
BREMBO O9A1381O
|
|
FERODO DDF1375
41.78 €
-20%
33.43 €
|
|
HP (ZEBRA) 57644
|
|
KAGER 370703
|
|
KAGER 370916
|
|
KAGER 370944
|
|
KAGER 37O7O3
|
|
KAGER 37O916
|
|
KAGER 37O944
|
|
KAVO PARTS BR9376
|
|
KAVO PARTS BR9376C
|
|
MINTEX MDC2371
|
|
MINTEX MDC906
|
|
MINTEX MDC9O6
|
|
NATIONAL NBD564
|
|
NK 204573
|
|
NK 2O4573
|
|
PAGID 54504
|
|
PAGID 545O4
|
|
sbs 1815204573
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
sbs 18152O4573
|
|
TRW DF4289
|
|
LEXUS 4243114150
|
|
LEXUS 424311415O
|
|
LEXUS 4243114170
|
|
LEXUS 424311417O
|
|
LEXUS 4243124031
|
|
LEXUS 4243124O31
|
|
LEXUS 4243130100
|
|
LEXUS 4243130140
|
|
LEXUS 4243130190
|
|
LEXUS 4243130240
|
|
LEXUS 424313O14O
|
|
LEXUS 424313O19O
|
|
LEXUS 424313O1OO
|
|
LEXUS 424313O24O
|
|
LEXUS 4243150040
|
|
LEXUS 424315OO4O
|
|
TOYOTA 4243114150
|
|
TOYOTA 424311415O
|
|
TOYOTA 4243114170
|
|
TOYOTA 424311417O
|
| Lexus LS (UCF10) | 245 коня | бензин |
| Lexus GS (JZS147) | 212 коня | бензин |
