спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3232 |
| диаметър | 274 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 51 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16524
65.11 €
-20%
52.09 €
|
|
AP 24681
|
|
APEC braking DSK677
|
|
BENDIX 562112
|
|
BENDIX 562112B
|
|
BLUE PRINT ADM54354C
227.25 €
-20%
181.8 €
|
|
BLUE PRINT ADM54367
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
BOSCH 0986479016
|
|
BOSCH O986479O16
|
|
BRADI 1265524
|
|
Brake ENGINEERING 955727
|
|
Brake ENGINEERING DI955727
|
|
Brake ENGINEERING DI956208
|
|
Brake ENGINEERING DI9562O8
|
|
BREMBO 09686310
|
|
BREMBO 09686311
|
|
BREMBO O9686311
|
|
BREMBO O968631O
|
|
FERODO DDF738
62.52 €
-20%
50.01 €
|
|
FREMAX BD2671
|
|
fri.tech. DF399
|
|
FTE BS4742
|
|
GIRLING 6040121
|
|
GIRLING 6O4O121
|
|
HP (ZEBRA) 57659
|
|
KAGER 370657
|
|
KAGER 37O657
|
|
KAVO PARTS BR4737
|
|
KAVO PARTS BR4737C
|
|
MINTEX MDC1229
|
|
NATIONAL NBD675
|
|
NECTO WN1048
|
|
NECTO WN1O48
|
|
NIPPARTS J3303078
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
NIPPARTS J33O3O78
|
|
NK 203254
|
|
NK 2O3254
|
|
PAGID 50792
|
|
PAGID 5O792
|
|
PEX 140291
|
|
PEX 14O291
|
|
PILENGA V526
|
|
QUINTON HAZELL BDC4742
|
|
QUINTON HAZELL BDC4742P
|
|
sbs 1815203254
41.22 €
-0%
41.22 €
|
|
sbs 18152O3254
|
|
TEXTAR 982000792
|
|
TEXTAR 982OOO792
|
|
TRUSTING DF399
|
|
TRW DF4012
|
|
TRW DF4O12
|
|
UNIPART GBD1033
|
|
UNIPART GBD1O33
|
|
ZIMMERMANN 370307300
|
|
ZIMMERMANN 37O3O73OO
|
|
MAZDA T0023325X
|
|
MAZDA T0023325XA
|
|
MAZDA TOO23325X
|
|
MAZDA TOO23325XA
|
|
MAZDA TY013325X
|
|
MAZDA TY013325XA
|
|
MAZDA TY073325XA
|
|
MAZDA TYO13325X
|
|
MAZDA TYO13325XA
|
|
MAZDA TYO73325XA
|
| Mazda XEDOS 9 (TA) | 167 коня | бензин |
| Mazda XEDOS 9 (TA) | 143 коня | бензин |
| Mazda XEDOS 9 (TA) | 211 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 122 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 170 коня | бензин |
| Mazda XEDOS 9 (TA) | 163 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 120 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 136 коня | дизел |
| Mazda MPV II (LW) | 141 коня | бензин |
