спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF738 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 274 mm |
| височина | 51 mm |
| тегло | 14,31 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF738
62.52 €
-20%
50.01 €
|
|
FERODO DDF7381
|
|
APEC braking DSK677
|
|
ATE 24012801751
|
|
ATE 428175
|
|
BENDIX 562112B
|
|
BLUE PRINT ADM54354C
227.25 €
-20%
181.8 €
|
|
BLUE PRINT ADM54367
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
BOSCH 0986479016
|
|
Brake ENGINEERING 955727
|
|
Brake ENGINEERING DI955727
|
|
BREMBO 09686310
|
|
BREMBO 09686310
|
|
DELPHI BG3232
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FERODO DDF7381
|
|
HP (ZEBRA) 57659
|
|
JURID 562112J
|
|
KAVO PARTS BR4737
|
|
LPR M5835V
87.61 €
-20%
70.09 €
|
|
MGA D1559
|
|
MINTEX MDC1229
|
|
NATIONAL NBD675
|
|
NECTO WN1048
|
|
QH Benelux 57659
|
|
QUINTON HAZELL BDC4742
|
|
QUINTON HAZELL BDC4742P
|
|
REMSA 677620
|
|
sbs 1815203254
41.22 €
-0%
41.22 €
|
|
TEXTAR 92079200
67.35 €
-20%
53.88 €
|
|
TEXTAR 98200079201
|
|
TRW DF4012
|
|
ZIMMERMANN 370307300
|
|
MAZDA T0023325X
|
|
MAZDA T0023325XA
|
|
MAZDA TY013325X
|
|
MAZDA TY013325XA
|
|
MAZDA TY073325XA
|
|
MITSUBISHI T0023325X
|
| Mazda XEDOS 9 (TA) | 167 коня | бензин |
| Mazda XEDOS 9 (TA) | 143 коня | бензин |
| Mazda XEDOS 9 (TA) | 211 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 122 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 170 коня | бензин |
| Mazda XEDOS 9 (TA) | 163 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 120 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 136 коня | дизел |
| Mazda MPV II (LW) | 141 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 200 коня | бензин |
