спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3341 |
| диаметър | 246 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 50 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16626
50.92 €
-20%
40.74 €
|
|
APEC braking DSK2073
|
|
APEC braking DSK2O73
|
|
ASHIKA 6008891
|
|
ASHIKA 6OO8891
|
|
ATE 24012001971
|
|
ATE 24O12OO1971
|
|
BENDIX 562179B
|
|
BLUE PRINT ADK84313
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
BOSCH 0986478841
|
|
BOSCH O986478841
|
|
BRADI 1481224
|
|
Brake ENGINEERING 955867
|
|
Brake ENGINEERING DI955867
|
|
BREMBO 09935010
|
|
BREMBO O9935O1O
|
|
COMLINE ADC0914V
|
|
COMLINE ADCO914V
|
|
FEBI BILSTEIN 26046
30.13 €
-20%
24.1 €
|
|
FEBI BILSTEIN 26O46
|
|
FERODO DDF1396
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
FREMAX BD6047
|
|
FREMAX BD6O47
|
|
fri.tech. DF725
|
|
FTE BS4954
|
|
GIRLING 6044351
|
|
GIRLING 6O44351
|
|
HP (ZEBRA) 57810
|
|
HP (ZEBRA) 5781O
|
|
JAPANPARTS DI891
|
|
KAGER 370679
|
|
KAGER 37O679
|
|
KAVO PARTS BR8712
|
|
KAVO PARTS BR8712C
|
|
MINTEX MDC1457
|
|
MOTAQUIP VBD1062
|
|
MOTAQUIP VBD1O62
|
|
NATIONAL NBD959
|
|
NK 205208
|
|
NK 2O52O8
|
|
PAGID 54045
|
|
PAGID 54O45
|
|
PILENGA V558
|
|
QUINTON HAZELL BDC4954
|
|
QUINTON HAZELL BDC4954P
|
|
sbs 1815205208
58.04 €
-0%
58.04 €
|
|
sbs 18152O52O8
|
|
TRUSTING DF725
|
|
TRW DF4435
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
SUZUKI 5531162G00
|
|
SUZUKI 5531162G01
|
|
SUZUKI 5531162G01A00
|
|
SUZUKI 5531162G02
|
|
SUZUKI 5531162GO1
|
|
SUZUKI 5531162GO1AOO
|
|
SUZUKI 5531162GO2
|
|
SUZUKI 5531162GOO
|
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 90 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 90 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 106 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 106 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 106 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 106 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 90 коня | дизел |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 90 коня | дизел |
| Suzuki LIANA (ER) | 107 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 107 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 107 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 107 коня | бензин |
