спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4435 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 246 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 50 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| мярка на резбата | 12,8 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16626
50.92 €
-20%
40.74 €
|
|
APEC braking DSK2073
|
|
ATE 24012001971
|
|
BENDIX 562179B
|
|
BENDIX 562179BC
|
|
BLUE PRINT ADK84313
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
BORG & BECK BBD4230
|
|
BOSCH 0986478841
|
|
BOSCH 0986AB9885
|
|
BOSCH 0986BB4362
|
|
Brake ENGINEERING DI955867
|
|
BREMBO 09935010
|
|
CAR 142623
|
|
DBA DBA520
|
|
DELPHI BG3341
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
FEBI BILSTEIN 26046
30.13 €
-20%
24.1 €
|
|
FERODO DDF1396
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
FERODO DDF13961
|
|
FIRST LINE FBD1217
|
|
FTE BS4954
|
|
GIRLING 6044351
|
|
HELLA 8DD355107391
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3308011
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
JAPANPARTS DI891
|
|
JURID 562179J
64.41 €
-20%
51.53 €
|
|
JURID 562179JC
62.48 €
-20%
49.98 €
|
|
LPR S5135V
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
MAPCO 15597
48.88 €
-0%
48.88 €
|
|
METELLI 230588C
|
|
MEYLE 33155210011
|
|
MINTEX MDC1457
|
|
NATIONAL NBD959
|
|
NIPPARTS J3308011
35.09 €
-20%
28.07 €
|
|
NK 205208
|
|
NK 315208
|
|
PAGID 54045
|
|
PEX 140534
|
|
PILENGA V558
|
|
QH Benelux 57810
|
|
QUINTON HAZELL BDC4954
|
|
QUINTON HAZELL BSF4954
|
|
REMSA 695010
|
|
SWAG 84926046
|
|
TEXTAR 92104500
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
TRISCAN 812069112
|
|
TRUSTING DF725
|
|
ZIMMERMANN 540249320
|
|
SUZUKI 5531162G00
|
|
SUZUKI 5531162G00000
|
|
SUZUKI 5531162G01
|
|
SUZUKI 5531162G02
|
|
SUZUKI 5531162G02000
|
|
SUZUKI 5531162G03000
|
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 75 коня | дизел |
| Suzuki BALENO (EG) | 75 коня | дизел |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 75 коня | дизел |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 90 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 90 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 106 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 106 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 106 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 106 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 90 коня | дизел |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 90 коня | дизел |
| Suzuki LIANA (ER) | 107 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 107 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 107 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 107 коня | бензин |
