спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3360 |
| диаметър | 238 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 74,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесна главина |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16286
|
|
A.B.S. 16286C
|
|
APEC braking DSK249
|
|
APEC braking DSK251
|
|
ATE 24010801091
|
|
ATE 24O1O8O1O91
|
|
BOSCH 0986478866
|
|
BOSCH O986478866
|
|
BRADI 1402255
|
|
BRADI 14O2255
|
|
Brake ENGINEERING 955847
|
|
Brake ENGINEERING DI955847
|
|
Brake ENGINEERING DI955847S
|
|
BREMBO 08583320
|
|
BREMBO 08583325
|
|
BREMBO O8583325
|
|
BREMBO O858332O
|
|
CIFAM 800243
|
|
CIFAM 800385
|
|
CIFAM 8OO243
|
|
CIFAM 8OO385
|
|
FERODO DDF1518
80.5 €
-20%
64.4 €
|
|
FERODO DDF334
51.53 €
-20%
41.22 €
|
|
FERODO DDF752
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
FERODO DRF752
|
|
GRAF DF29198
|
|
GRAF DF29243
|
|
GRAF DF29383
|
|
GRAF DF29385
|
|
HP (ZEBRA) 57836
|
|
MAGNETI MARELLI 353614022550
|
|
MAGNETI MARELLI 353614O2255O
|
|
MINTEX MDC1012
|
|
MINTEX MDC1013
|
|
MINTEX MDC1O12
|
|
MINTEX MDC1O13
|
|
MOTAQUIP VBE193
|
|
NATIONAL NBD413
|
|
NECTO WN797
|
|
NK 203917
|
|
NK 2O3917
|
|
PILENGA 5759
|
|
QUINTON HAZELL BDC4738
|
|
QUINTON HAZELL BDC4738P
|
|
sbs 1815203917
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
sbs 18152O3917
|
|
TRW DF2729T
|
|
UNIPART GBD333
|
|
VALEO 186309
|
|
VALEO 1863O9
|
|
RENAULT 7700805006
|
|
RENAULT 7701204302
|
|
RENAULT 77O12O43O2
|
|
RENAULT 77OO8O5OO6
|
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 135 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 88 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 90 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 107 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 109 коня | бензин |
