спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF752 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 238 mm |
| височина | 74,6 mm |
| тегло | 7,47 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 52,3 mm |
| брой звена на верига | 80 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без комплект колесен лагер |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF752
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
FERODO DDF7521
|
|
APEC braking DSK250
|
|
APEC braking DSK251
|
|
ATE 24010801091
|
|
ATE 408109
|
|
BENDIX 561591B
|
|
BENDIX 561591BC
|
|
BENDIX 562366BC
|
|
BOSCH 0986478866
|
|
Brake ENGINEERING 955847
|
|
Brake ENGINEERING DI955847S
|
|
BRECO BS7484
|
|
BREMBO 08583320
|
|
BREMBO 08583320
|
|
DELPHI BG2638
39.85 €
-20%
31.88 €
|
|
DELPHI BG3360
38.81 €
-20%
31.05 €
|
|
FERODO DDF7521
|
|
GRAF DF29243
|
|
GRAF DF29385
|
|
HP (ZEBRA) 57836
|
|
JURID 561591J
|
|
LPR R1391P
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1402255
|
|
MAGNETI MARELLI 1402255
|
|
METELLI 230243
|
|
METELLI 230385
|
|
METELLI 230243
|
|
METELLI 230385
|
|
MGA D1036
|
|
MINTEX MDC1013
|
|
MINTEX MDC1998
|
|
NATIONAL NBD413
|
|
NECTO WN797
|
|
QH Benelux 57835
|
|
QUINTON HAZELL BDC4738
|
|
REMSA 681210
|
|
sbs 1815203917
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
sbs 1815203944
66.75 €
-0%
66.75 €
|
|
STOP 561591S
|
|
TEXTAR 92081200
|
|
TEXTAR 98200081201
|
|
TRW DF2729S
|
|
VALEO 186217
|
|
VALEO 186775
|
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 135 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 88 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 90 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 107 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 109 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 147 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 58 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 107 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 95 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 98 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 75 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 65 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 100 коня | дизел |
| Renault THALIA I (LB0/1/2_) | 75 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 75 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 68 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 64 коня | дизел |
