спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4169 |
| диаметър | 302 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 60,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DODGE 4743999AA
|
|
APEC braking DSK2639
|
|
ATE 24011003611
|
|
ATE 24O11OO3611
|
|
BLUE PRINT ADA104318
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
BLUE PRINT ADA1O4318
|
|
FERODO DDF1763
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
JAPANPARTS DP904
|
|
JAPANPARTS DP9O4
|
|
KAVO PARTS BR5782
|
|
MINTEX MDC1930
|
|
MINTEX MDC193O
|
|
TRW DF6326
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
JEEP 4743999AA
|
