спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6326 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 302 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 60,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| диаметър на барабана | 168 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17971
109.62 €
-20%
87.7 €
|
|
ACDelco AC3618D
|
|
ASHIKA 6109904
|
|
ATE 24011003611
|
|
BENDIX 562756BC
|
|
BEWEKO 6129000
|
|
BORG & BECK BBD4820
|
|
BOSCH 0986479R07
|
|
Brake ENGINEERING DI956836
|
|
CAR 1421478
|
|
COMLINE ADC2321
|
|
DELPHI BG4169
102.26 €
-20%
81.81 €
|
|
FERODO DDF17631
|
|
FREMAX BD4648
|
|
fri.tech. DF1412
|
|
GIRLING 6063264
|
|
HELLA 8DD355115491
|
|
HELLA PAGID 8DD355115491
|
|
IPS Parts IBP1903
|
|
JAPANPARTS DP904
|
|
JAPKO 61904
|
|
K27 4911849
|
|
KAISHIN CBR455
|
|
KAWE 6129000
|
|
LPR C3021P
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
MINTEX MDC1930
|
|
NATIONAL NBD1609
|
|
OPTIMAL BS9056
|
|
REMSA 6129000
|
|
ROADHOUSE 6129000
|
|
TEXTAR 92177303
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
TRISCAN 8120101053
|
|
TRUSTING DF1412
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
WOKING D6129000
|
|
CHRYSLER 4743999AA
|
|
CHRYSLER 4743999AB
|
|
JEEP 4743999AA
|
|
JEEP 4743999AB
|
| Chrysler SEBRING кабриолет (JS) | 170 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 163 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 163 коня | дизел |
| Jeep COMPASS (MK49) | 156 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 136 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 170 коня | бензин |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 140 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 170 коня | пропан-бутан |
| Chrysler SEBRING кабриолет (JS) | 140 коня | дизел |
| Chrysler SEBRING кабриолет (JS) | 186 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 136 коня | дизел |
