спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4179 |
| диаметър | 262 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 60,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DODGE 105105515AA
|
|
DODGE 1O51O5515AA
|
|
DODGE 5105515AA
|
|
DODGE 51O5515AA
|
|
APEC braking DSK2640
|
|
APEC braking DSK264O
|
|
ASHIKA 6100002
|
|
ASHIKA 61OOOO2
|
|
ATE 24011003631
|
|
ATE 24O11OO3631
|
|
BLUE PRINT ADA104314
43.59 €
-20%
34.87 €
|
|
BLUE PRINT ADA1O4314
|
|
BREMBO 08A11430
|
|
BREMBO 08A11431
|
|
BREMBO O8A11431
|
|
BREMBO O8A1143O
|
|
FERODO DDF1762
72.26 €
-20%
57.8 €
|
|
JAPANPARTS DP002
|
|
JAPANPARTS DPOO2
|
|
MINTEX MDC2298
|
|
JEEP 105105515AA
|
|
JEEP 1O51O5515AA
|
|
JEEP 5105515AA
|
|
JEEP 51O5515AA
|
| Jeep COMPASS (MK49) | 170 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 140 коня | дизел |
| Jeep COMPASS (MK49) | 170 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 140 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 170 коня | бензин |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 140 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 170 коня | пропан-бутан |
