спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104314 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дебелина | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 168 mm |
| външен диаметър | 262 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| тегло | 4,380 kg |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DODGE 05105515AA
|
|
DODGE 5105515AA
|
|
MERCEDES-BENZ 05105515AA
|
|
A.B.S. 17882
53.02 €
-20%
42.41 €
|
|
A.B.S. 17882OE
|
|
ABE C4Y009ABE
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
ALLMAKES 5105515B
|
|
AP 14983
|
|
AP 14983V
|
|
ASHIKA 6105517
|
|
ASHUKI US104314
|
|
ATE 24011003631
|
|
BORG & BECK BBD4819
|
|
BOSCH 0986479A39
|
|
BOSCH 0986479R05
|
|
Brake ENGINEERING DI956835
|
|
BRECO BS7774
|
|
BRECO BV7774
|
|
BREMBO 08A11430
|
|
BREMBO 08A11431
|
|
BSF 11751
|
|
CAR 1421477
|
|
CIFAM 8001346C
|
|
COMLINE ADC2320
|
|
DELPHI BG4179
82.83 €
-20%
66.26 €
|
|
E.T.F. 192588
|
|
EUROBRAKE 5815209330
|
|
FERODO DDF1762
72.26 €
-20%
57.8 €
|
|
FERODO DDF17621
|
|
FERODO DDF1762C
|
|
FERODO DDF1762C1
|
|
FOMAR Friction FO4165
|
|
FREMAX BD5086
|
|
fri.tech. BD1420
|
|
FTE BS7314
|
|
GIRLING 6049314
|
|
HELLA 8DD355120561
|
|
HELLA PAGID 8DD355120561
|
|
IPS Parts IBP1091
|
|
JAPANPARTS DP517
|
|
JAPKO 61517
|
|
JURID 562857JC
|
|
KAGER 371273
|
|
KAISHIN CBR332
|
|
KAMOKA 1033524
|
|
KAWE 6102500
|
|
LPR C3017P
|
|
MAGNETI MARELLI 360406080100
|
|
MDR MRD2002
|
|
MDR MRD2517
|
|
METELLI 231346C
|
|
METZGER 6102500
|
|
METZGER 6110122
|
|
MGA D1981
|
|
MINTEX MDC2298
|
|
MOTAQUIP LVBD1513
|
|
NATIONAL NBD1608
|
|
NiBK RN1367
|
|
NiBK RN1367DSET
|
|
NK 209328
|
|
NK 209330
|
|
NK 319330
|
|
OPEN PARTS BDR237010
|
|
OPTIMAL BS8488
|
|
PAGID 55029
|
|
PROTECHNIC PRD5413
|
|
QUINTON HAZELL BDC5896
|
|
REMSA 6102500
|
|
ROADHOUSE 6102500
|
|
ROTINGER RT1759
|
|
ROTINGER RT1759T5
|
|
RUVILLE BRR112210
|
|
sbs 1815209330
|
|
sbs 1815319330
|
|
ST-TEMPLIN 0311017950
|
|
ST-TEMPLIN 0311017955
|
|
TEXTAR 92202903
|
|
TRISCAN 8120101054
|
|
TRUSTING DF1420
38.3 €
-0%
38.3 €
|
|
TRW DF4931
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
WOKING D6102500
|
|
CHRYSLER 05105515AA
|
|
CHRYSLER 5105515AA
|
|
JEEP 05105515AA
|
|
JEEP 5105515AA
|
| Chrysler SEBRING (JS) | 170 коня | бензин |
| Chrysler SEBRING кабриолет (JS) | 170 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 163 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 163 коня | дизел |
| Jeep COMPASS (MK49) | 156 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 136 коня | дизел |
| Jeep COMPASS (MK49) | 170 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 140 коня | дизел |
| Jeep COMPASS (MK49) | 140 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 170 коня | бензин |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 140 коня | дизел |
| Chrysler SEBRING (JS) | 156 коня | бензин |
| Chrysler SEBRING (JS) | 140 коня | дизел |
| Chrysler SEBRING кабриолет (JS) | 140 коня | дизел |
| Chrysler SEBRING кабриолет (JS) | 186 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 136 коня | дизел |
