спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4206 |
| диаметър | 294 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 85 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 56,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SSANGYONG 4144109100
|
|
SSANGYONG 41441O91OO
|
|
APEC braking DSK2711
|
|
BLUE PRINT ADG043113
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
BLUE PRINT ADG043116
240.59 €
-20%
192.47 €
|
|
BLUE PRINT ADGO43113
|
|
BLUE PRINT ADGO43116
|
|
FERODO DDF1627
124.24 €
-20%
99.39 €
|
|
JURATEK TOY101
|
|
JURATEK TOY1O1
|
|
KAVO PARTS BR7705
|
|
KAVO PARTS BR7705C
|
|
MINTEX MDC2211
|
|
ROADHOUSE 6103910
|
|
ROADHOUSE 6104010
|
|
ROADHOUSE 61O391O
|
|
ROADHOUSE 61O4O1O
|
|
TRW DF6205
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
TRW DF62O5
|
