спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6205 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 294 mm |
| центриращ диаметър | 85 mm |
| височина | 56,4 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| кръг на дупките | 122 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SSANGYONG 4144109100
|
|
SSANGYONG 4144109110
|
|
A.B.S. 17916
|
|
ABE C30015ABE
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
ASHIKA 600SS03
|
|
ASHUKI 09901040
|
|
BENDIX 562785BC
|
|
BLUE PRINT ADG043113
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
BORG & BECK BBD4681
|
|
BOSCH 0986479C31
|
|
BOSCH F026A09641
|
|
Brake ENGINEERING DI956826
|
|
CAR 1421304
|
|
COMLINE ADC1081V
|
|
DELPHI BG4206
98.17 €
-20%
78.53 €
|
|
FERODO DDF1627
124.24 €
-20%
99.39 €
|
|
FERODO DDF16271
|
|
FIRST LINE FBD1765
|
|
FREMAX BD8674
|
|
fri.tech. DF1060
|
|
GIRLING 6062051
|
|
HELLA 8DD355116471
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300401
65.35 €
-20%
52.28 €
|
|
ICER 78BD8674
|
|
IPS Parts IBT1S03
|
|
JAPANPARTS DIS03
|
|
JAPKO 60S03
|
|
JP GROUP 6263100109
|
|
KAISHIN CBR382
|
|
KAVO PARTS BR7705
|
|
LPR S7000V
|
|
NK 205703
|
|
NK 315703
|
|
NPS S330G09
|
|
OPEN PARTS BDR237620
|
|
OPTIMAL BS8358
|
|
PAGID 55032PRO
|
|
PROTECHNIC PRD2494
|
|
QUINTON HAZELL BDC5654
|
|
TEXTAR 92203203
|
|
TRISCAN 8120101038
|
|
TRUSTING DF1060
54.6 €
-0%
54.6 €
|
