спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4214 |
| диаметър | 300 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 47,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADH243107
83.64 €
-20%
66.91 €
|
|
BLUE PRINT ADH2431O7
|
|
KAVO PARTS BR2274
|
|
KAVO PARTS BR2274C
|
|
TRW DF6180S
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
TRW DF618OS
|
|
HONDA 45251SMTE00
|
|
HONDA 45251SMTEOO
|
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 201 коня | бензин |
