спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4254 |
| диаметър | 258 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 44 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ALFA DR6107
|
|
ALFA DR61O7
|
|
APEC braking DSK2630
|
|
APEC braking DSK263O
|
|
ATE 24012301121
|
|
ATE 24O123O1121
|
|
BLUE PRINT ADM543100
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
BLUE PRINT ADM5431OO
|
|
BOSCH 0986479541
|
|
BOSCH O986479541
|
|
Brake ENGINEERING DI956774
|
|
BREMBO 09A96814
|
|
BREMBO O9A96814
|
|
CAR 1421377
|
|
FERODO DDF1738
83.48 €
-20%
66.79 €
|
|
KAVO PARTS BR4769
|
|
KAVO PARTS BR4769C
|
|
MINTEX MDC2042
|
|
MINTEX MDC2O42
|
|
NK 203267
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
NK 2O3267
|
|
QUINTON HAZELL BDC5754
|
|
TRW DF4966
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
TRW DF4966S
|
|
MAZDA DF7133251
|
| Mazda 2 (DE) | 75 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 86 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 68 коня | дизел |
