спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4260 |
| диаметър | 275 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 76 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 61 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2548
|
|
ATE 24011003411
|
|
ATE 24O11OO3411
|
|
BLUE PRINT ADG043139
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
BLUE PRINT ADGO43139
|
|
BREMBO 08A63110
|
|
BREMBO O8A6311O
|
|
CAR 1421287
|
|
FERODO DDF1752
122.2 €
-20%
97.76 €
|
|
KAVO PARTS BR4235
|
|
MINTEX MDC2108
|
|
MINTEX MDC21O8
|
|
TRW DF4946
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
WOKING D6129300
|
|
KIA 584111D000
|
|
KIA 584111DOOO
|
| Kia CARENS III (UN) | 115 коня | дизел |
| Kia CARENS III (UN) | 144 коня | бензин |
| Kia CARENS III (UN) | 140 коня | дизел |
| Kia CARENS III (UN) | 136 коня | дизел |
