спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4946 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 275 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 61,5 mm |
| центриращ диаметър | 76 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| мярка на резбата | 12,6 |
| диаметър на барабана | 168 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17897
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
ATE 24011003411
|
|
BENDIX 562810BC
|
|
BLUE PRINT ADG043139
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
BORG & BECK BBD4671
|
|
BOSCH 0986479525
|
|
BOSCH 0986479R10
|
|
Brake ENGINEERING DI956832
|
|
BREMBO 08A63110
|
|
CAR 1421287
|
|
DELPHI BG4260
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
FERODO DDF1752
122.2 €
-20%
97.76 €
|
|
FERODO DDF17521
|
|
FIRST LINE FBD1755
|
|
GIRLING 6049464
|
|
HELLA 8DD355115991
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310317
59.78 €
-20%
47.82 €
|
|
JAPANPARTS DPK13
|
|
LPR K2007P
|
|
MEYLE 28155230006
|
|
MEYLE 28155230006PD
|
|
NK 203532
|
|
NK 313532
|
|
PAGID 54858PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC5612
|
|
REMSA 6129300
|
|
TEXTAR 92185803
|
|
TRISCAN 812043137
|
|
TRUSTING DF1326
54.28 €
--0%
54.28 €
|
|
KIA 584111D000
|
| Kia CARENS III (UN) | 126 коня | бензин |
| Kia CARENS III (UN) | 128 коня | дизел |
| Kia CARENS III (UN) | 115 коня | дизел |
| Kia CARENS II (FJ) | 113 коня | дизел |
| Kia CARENS III (UN) | 144 коня | бензин |
| Kia CARENS III (UN) | 140 коня | дизел |
| Kia CARENS II (FJ) | 140 коня | дизел |
| Kia CARENS III (UN) | 132 коня | бензин |
| Kia CARENS III (UN) | 136 коня | дизел |
| Kia CARENS III (UN) | 116 коня | дизел |
