спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4267 |
| диаметър | 320 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADS74337
56.32 €
-20%
45.06 €
|
|
KAVO PARTS BR8233
|
|
KAVO PARTS BR8233C
|
|
QUINTON HAZELL BDC5578
|
|
TRW DF4929
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
SUBARU 26700XA00A
|
|
SUBARU 267OOXAOOA
|
| Subaru TRIBECA (B9) | 250 коня | бензин |
| Subaru TRIBECA (B9) | 245 коня | бензин |
