спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4929 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 65,8 mm |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| мярка на резбата | 13 |
| диаметър на барабана | 210 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADS74337
56.32 €
-20%
45.06 €
|
|
BORG & BECK BBD5361
|
|
CAR 1421488
|
|
DELPHI BG4267
138.05 €
-20%
110.44 €
|
|
fri.tech. DF1330
|
|
GIRLING 6049292
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3317009
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
JAPANPARTS DP704
|
|
MEYLE 34155230001
|
|
MEYLE 34155230001PD
|
|
QUINTON HAZELL BDC5578
|
|
REMSA 6104210
|
|
ROADHOUSE 6104210
|
|
TEXTAR 92255903
|
|
TRISCAN 812068119
|
|
SUBARU 26700XA00A
|
| Subaru TRIBECA (B9) | 250 коня | бензин |
| Subaru TRIBECA (B9) | 245 коня | бензин |
| Subaru TRIBECA (B9) | 258 коня | бензин |
