спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4270 |
| диаметър | 302 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 50,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 31277357
|
|
APEC braking DSK2702
|
|
APEC braking DSK27O2
|
|
ATE 24012202611
|
|
ATE 24O122O2611
|
|
BLUE PRINT ADF124303
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
BLUE PRINT ADF1243O3
|
|
BOSCH 0986479713
|
|
BOSCH O986479713
|
|
Brake ENGINEERING DI956852
|
|
BREMBO 09B02610
|
|
BREMBO 09B02611
|
|
BREMBO O9BO2611
|
|
BREMBO O9BO261O
|
|
MINTEX MDC2199
|
|
TRW DF6308
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
TRW DF63O8
|
| Volvo XC60 | 286 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 185 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 205 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 175 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 304 коня | бензин |
