спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6308 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| височина | 50,9 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 15,8 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 31277357
|
|
A.B.S. 17986
|
|
A.B.S. 17986OE
|
|
AP 25209
|
|
AP 25209V
|
|
ATE 24012202611
|
|
BENDIX 562605BC
|
|
BLUE PRINT ADF124303
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
BORG & BECK BBD4767
|
|
BOSCH 0986479713
|
|
Brake ENGINEERING DI956852
|
|
BRECO BS8819
|
|
BRECO BV8819
|
|
BREMBO 09B02610
|
|
BREMBO 09B02611
|
|
CAR 1421506
|
|
COMLINE ADC1917V
|
|
DELPHI BG4270
105.84 €
-20%
84.67 €
|
|
FEBI BILSTEIN 39620
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
FEBI BILSTEIN 39621
98.61 €
-20%
78.89 €
|
|
FERODO DDF1802
113.35 €
-20%
90.68 €
|
|
FERODO DDF18021
|
|
FIRST LINE FBD1856
|
|
fri.tech. DF1394
|
|
FTE BS7274
|
|
GIRLING 6063082
|
|
HELLA 8DD355116191
|
|
HELLA PAGID 8DD355116191
|
|
JURID 562605JC
|
|
KAWE 6132010
|
|
LPR V1013V
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406081200
|
|
METELLI 231273C
|
|
METZGER 6132010
|
|
MEYLE 5155235030PD
|
|
MINTEX MDC2199
|
|
NK 204861
|
|
NK 314861
|
|
OPEN PARTS BDR252020
|
|
OPTIMAL BS8298
|
|
PAGID 54964PRO
|
|
PILENGA V584
|
|
QUINTON HAZELL BDC5849
|
|
REMSA 6132010
|
|
ROADHOUSE 6132010
|
|
TEXTAR 92196403
77.72 €
-20%
62.17 €
|
|
TEXTAR 92196405
|
|
TRISCAN 812027145
|
|
TRISCAN 812027145C
|
|
TRUSTING DF1394
|
|
VAICO V9580016
|
|
WOKING D6132010
|
|
ZIMMERMANN 610371820
|
|
ZIMMERMANN 610371852
|
| Volvo XC60 | 241 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 286 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 185 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 205 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 175 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 238 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 203 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 243 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 304 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 136 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 245 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 306 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 329 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 230 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 150 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 190 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 190 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 220 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 306 коня | бензин |
