спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4292C |
| диаметър | 335 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 42,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2734
|
|
ATE 24012202141
|
|
ATE 24O122O2141
|
|
BOSCH 0986479591
|
|
BOSCH O986479591
|
|
Brake ENGINEERING DI956793
|
|
CAR 1421234
|
|
PILENGA V984
|
|
REMSA 612061
|
|
REMSA 612O61
|
|
TRW DF4902S
85.39 €
-20%
68.31 €
|
|
TRW DF49O2S
|
|
ZIMMERMANN 100333820
|
|
ZIMMERMANN 1OO33382O
|
|
AUDI 4E0615601L
|
|
AUDI 4EO6156O1L
|
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 320 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
