спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4298 |
| диаметър | 300 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 58,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2214230712
|
|
MERCEDES-BENZ 221423O712
|
|
MERCEDES-BENZ A2214230712
|
|
MERCEDES-BENZ A221423O712
|
|
APEC braking DSK2703
|
|
APEC braking DSK27O3
|
|
ATE 24011201831
|
|
ATE 24O112O1831
|
|
BOSCH 0986479414
|
|
BOSCH O986479414
|
|
Brake ENGINEERING DI956694
|
|
BREMBO 08A73411
|
|
BREMBO O8A73411
|
|
CAR 1421370
|
|
CAR 142137O
|
|
FERODO DDF1770
|
|
FERODO DDF177O
|
|
MINTEX MDC2153
|
|
PILENGA 5907
|
|
PILENGA 59O7
|
|
TRW DF4915
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
ZIMMERMANN 400366220
|
|
ZIMMERMANN 4OO36622O
|
