спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4915 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 58,4 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| мярка на резбата | 15,3 |
| диаметър на барабана | 180 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2214230712
|
|
MERCEDES-BENZ 2214231112
|
|
MERCEDES-BENZ A2214230712
|
|
MERCEDES-BENZ A2214231112
|
|
A.B.S. 17838
|
|
ATE 24011201831
|
|
BENDIX 562566BC
|
|
BORG & BECK BBD4663
|
|
BOSCH 0986479414
|
|
BOSCH 0986AB5927
|
|
BOSCH 0986AB6141
|
|
Brake ENGINEERING DI956694
|
|
BREMBO 08A73411
|
|
CAR 1421370
|
|
DELPHI BG4298
81.42 €
-20%
65.14 €
|
|
FEBI BILSTEIN 26404
34.46 €
-20%
27.57 €
|
|
FERODO DDF1770C
169.75 €
-20%
135.8 €
|
|
FERODO DDF1770C1
|
|
FIRST LINE FBD1748
|
|
FTE BS7222B
|
|
GIRLING 6049154
|
|
HELLA 8DD355115411
|
|
JURID 562566JC
103.23 €
-20%
82.58 €
|
|
LEMFÖRDER 3083901
|
|
METZGER 14970V
|
|
MEYLE 0155232104
|
|
MEYLE 0155232104PD
|
|
PAGID 54765
|
|
PAGID 54765PRO
|
|
PILENGA 5907
|
|
QUINTON HAZELL BDC5587
|
|
REMSA 6103300
|
|
SWAG 10926404
|
|
TEXTAR 92176503
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TEXTAR 92176505
|
|
TRISCAN 812023194
|
|
TRISCAN 812023194C
|
|
TRUSTING DF1173
|
|
ZIMMERMANN 400366220
|
| Mercedes S-CLASS (W221) | 279 коня | бензин/ електро |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 204 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 231 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 211 коня | дизел |
