спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4312 |
| диаметър | 251 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 40,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2695
|
|
ATE 24011003491
|
|
ATE 24O11OO3491
|
|
BOSCH 0986479502
|
|
BOSCH O9864795O2
|
|
Brake ENGINEERING DI956719
|
|
Brake ENGINEERING DI956719S
|
|
BREMBO 08A91510
|
|
BREMBO 08A91511
|
|
BREMBO O8A91511
|
|
BREMBO O8A9151O
|
|
CAR 1421232
|
|
FERODO DDF1741
78.32 €
-20%
62.66 €
|
|
MINTEX MDC2237
|
|
PILENGA 5838
|
|
TRW DF6347
60.33 €
-20%
48.27 €
|
|
ALFA ROMEO 51805559
|
|
ALFA ROMEO 51813705
|
|
ALFA ROMEO 518137O5
|
|
ALFA ROMEO 51865104
|
|
ALFA ROMEO 51865132
|
|
ALFA ROMEO 518651O4
|
|
ALFA ROMEO 518O5559
|
| Alfa Romeo MITO (955) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 163 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 84 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 69 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 78 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 95 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 90 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 115 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 135 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 170 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 95 коня | дизел |
