спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6347 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 4 |
| диаметър | 251 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| височина | 40,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| кръг на дупките | 98 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17924
35.58 €
-20%
28.46 €
|
|
A.B.S. 17924OE
|
|
AP 14978
|
|
BENDIX 562500BC
|
|
BLUE PRINT ADL144301
28.5 €
-20%
22.8 €
|
|
BORG & BECK BBD4761
|
|
BOSCH 0986479502
|
|
BOSCH 0986479C83
|
|
Brake ENGINEERING DI956719
|
|
BRECO BS7769
|
|
BREMBO 08A91510
|
|
BREMBO 08A91511
|
|
CAR 1421232
|
|
CAR HPD1232
|
|
CIFAM 800987C
|
|
DELPHI BG4312
91.52 €
-20%
73.22 €
|
|
FERODO DDF1741
78.32 €
-20%
62.66 €
|
|
FERODO DDF17411
|
|
GIRLING 6063474
|
|
HELLA 8DD355116441
|
|
HELLA PAGID 8DD355116441
|
|
JURID 562500JC
|
|
LPR A2006P
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406079000
|
|
METELLI 230987C
|
|
METZGER 230987C
|
|
METZGER 6139000
|
|
MEYLE 2155230031PD
|
|
MINTEX MDC2237
|
|
NK 201028
|
|
NK 311028
|
|
OPEN PARTS BDA256410
|
|
OPEN PARTS BDR256410
|
|
PAGID 55023PRO
|
|
PILENGA 5838
|
|
REMSA 6139000
|
|
TEXTAR 92202303
|
|
TRISCAN 812012140
|
|
TRISCAN 812012140C
|
|
TRUSTING DF1466
24.37 €
-0%
24.37 €
|
|
VAICO V2440010
|
|
VALEO 197534
|
|
ZIMMERMANN 110221920
|
|
ALFA ROMEO 51805559
|
|
ALFA ROMEO 51865104
|
|
ALFA ROMEO 51865132
|
| Alfa Romeo MITO (955) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 163 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 84 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 69 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 78 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 86 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Alfa Romeo MITO (955) | 95 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 90 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 115 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 135 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 170 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 95 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 78 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 80 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 101 коня | бензин |
