спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4321 |
| диаметър | 305 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 91 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 71,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93168847
|
|
APEC braking DSK2840
|
|
APEC braking DSK284O
|
|
ATE 24011201901
|
|
ATE 24O112O19O1
|
|
BOSCH 0986479714
|
|
BOSCH O986479714
|
|
BREMBO 08A65110
|
|
BREMBO O8A6511O
|
|
JURATEK REN180
|
|
JURATEK REN18O
|
|
MINTEX MDC2242
|
|
TEXTAR 92228800
91.52 €
-20%
73.22 €
|
|
TEXTAR 922288OO
|
|
TRW DF2816S
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
OPEL 4421080
|
|
OPEL 4421O8O
|
|
RENAULT 432064087R
|
|
RENAULT 432O64O87R
|
| Renault MASTER III кутия (FV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 146 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 146 коня | дизел |
