спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92228800 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 305 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| височина | 71,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 130 mm |
| центриращ диаметър | 91 mm |
| вътрешен диаметър | 167 mm |
| тегло | 6,730 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 2288 0 1 |
| Дължина на опаковка | 35 cm |
| Широчина на опаковка | 33,5 cm |
| Височина на опаковка | 17,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002288
|
|
TEXTAR 98200228801
|
|
VAUXHALL 93168847
|
|
APEC braking DSK2840
|
|
ATE 24011201901
|
|
BLUE PRINT ADN143170
68.43 €
-20%
54.74 €
|
|
BOSCH 0986479714
|
|
BOSCH 986479714
|
|
BREMBO 08A65110
|
|
COMLINE ADC2707
|
|
DELPHI BG4321
131.91 €
-20%
105.53 €
|
|
HELLA PAGID 355117141
|
|
HELLA PAGID 8DD355117141
|
|
MINTEX MDC2242
|
|
NK 203978
|
|
NK 313978
|
|
OPTIMAL BS8686
|
|
PAGID 55288
|
|
REMSA 6143300
|
|
ROADHOUSE 6143300
|
|
sbs 1815203978
|
|
TRW DF2816S
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
VALEO 197487
|
|
ZIMMERMANN 430263320
|
|
OPEL 93168847
|
|
RENAULT 432064087R
|
| Nissan NV400 кутия | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 146 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 101 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 101 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 146 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 146 коня | дизел |
| Opel MOVANO B кутия | 101 коня | дизел |
| Opel MOVANO B кутия | 125 коня | дизел |
| Opel MOVANO B кутия | 146 коня | дизел |
| Opel MOVANO B (бордова) платформа/ шаси | 101 коня | дизел |
| Opel MOVANO B (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Opel MOVANO B (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Opel MOVANO B (бордова) платформа/ шаси | 150 коня | дизел |
| Opel MOVANO B кутия | 150 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 150 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 150 коня | дизел |
| Opel MOVANO B кутия | 163 коня | дизел |
| Opel MOVANO B кутия | 136 коня | дизел |
| Opel MOVANO B (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Opel MOVANO B (бордова) платформа/ шаси | 163 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 163 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 136 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 163 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 136 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 136 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 163 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 150 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 150 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 163 коня | дизел |
| Renault MASTER III автобус (JV) | 170 коня | дизел |
