спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4459 |
| диаметър | 258 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 44 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18155
|
|
APEC braking DSK2900
|
|
APEC braking DSK29OO
|
|
ATE 24012202701
|
|
ATE 24O122O27O1
|
|
BENDIX 562636BC
|
|
BLUE PRINT ADR164307
55.81 €
-20%
44.64 €
|
|
BLUE PRINT ADR1643O7
|
|
BOSCH 0986479556
|
|
BOSCH O986479556
|
|
Brake ENGINEERING DI956963
|
|
CAR 1421688
|
|
FEBI BILSTEIN 39477
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
FERODO DDF1978
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
JURID 562636JC
|
|
LPR R1058V
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
LPR R1O58V
|
|
MINTEX MDC2384
|
|
PAGID 55415PRO
|
|
REMSA 614741
|
|
sbs 1815203992
|
|
sbs 18152O3992
|
|
TEXTAR 92241503
66.98 €
-20%
53.58 €
|
|
TEXTAR 922415O3
|
|
TRISCAN 812025157
|
|
TRISCAN 812O25157
|
|
TRW DF6186
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
WOKING D6147410
|
|
WOKING D614741O
|
|
ZIMMERMANN 470244120
|
|
ZIMMERMANN 47O24412O
|
|
RENAULT 7701210081
|
|
RENAULT 77O121OO81
|
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 60 коня | |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 87 коня | бензин |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 87 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 106 коня | Бензин/Етанол |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 98 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 106 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 90 коня | дизел |
